Elexusbet hızlı ödeme seçeneklerine ev sahipliği yapan siteler arasında. Üstelik kesintisiz olarak ödemelerin yapılması dikkatlerden kaçmıyor. İşlemlerin ücretsiz olarak gerçekleşmesi söz konusudur. Elexusbet yeni adresi üzerinden tüm ödeme detaylarını gözler önüne sermekte. Mesela;

  • Canlı destek ekibinden başta yatırım yöntemleri ile limitleri sergilenir.
  • Yatırımlarınız akabinde para kazanırsanız çekim talebinde bulunabilirsiniz.
  • Çekim yöntemleri ve limitleri de destek ekibinden ifade edilmektedir.

Elexusbet Para Çekme Şartları Nelerdir?

Belirli şartlar üzerinden bahis oynamanız, ödeme yapmanız ya da bonuslardan kazanç sağlamanız mümkün. Bu yüzden genel kuralları dikkate alarak harekete geçmenizde fayda var. Örneğin çekim taleplerine yönelik ayrı şartları mevcut durumda. Üyeler en az 1 kez para yatırdıktan sonra çekim talebinde bulunabiliyor.

Sadece para yatırmanız da yeterli değil. Aynı zamanda yatırılan paranın 1 katı kadar çevrilmesi gereklidir. Ancak bu şekilde para çekme talebi oluşturabilir, sonuç alabilirsiniz. Bir de taleplerde alt ve üst limitleri dikkate almanız önem arz etmekte.

Elexusbet’te Para Çekme Yöntemleri

Elexusbet giriş yapanlara ödeme seçeneklerini sıralıyor. Aynı zamanda canlı destek ekibine bağlanabilir, aktif yöntemleri bu şekilde de öğrenebilirsiniz. Örneğin çekim taleplerinde geçerli olan yöntemler;

  • Havale üzerinden hem para yatırmanız hem de çekmeniz mümkün.
  • Yine Papara yönteminden de para yatırılabilir, çekim talebi oluşturabilir.

Gerek yatırımlara gerekse çekim taleplerine yönelik ayrı limitleri bulunuyor. Bunun için finansal işlemlere geçmeden önce yardım almalısınız. Çünkü sadece limitlere uygun olan ödeme işlemleri sonuçlanır.

Elexusbet Para Çekme Tutarları

Banka Havalesi üzerinden para çekmek isteyenlere en az 200 TL limitini sunuyor. Maksimum ise 10.000 TL’ye kadar olan çekim taleplerine yanıt verilir. Beraberinde gelen Papara için de minimum limiti 100 TL şeklinde. Yine Papara için en fazla 30.000 TL tutarını da sergiliyor. 00.00 – 09.00 aralığında ki diğer saatlerde çekim talepleriniz karşılanmaktadır.

Elexusbet Para Çekme Promosyonu

Elexusbet bonusları çekim işlemleri üzerinden de aktarılır. Örneğin para çeken ve bunu paylaşan üyelere bedava bonus veriliyor. Sosyal medyadan ya da forumlardan paylaşım yapanlar bonusu kazanır. Nakit 10 TL olarak sergilenen bonus, yatırımsız olacak şekilde hesabınıza tanımlanır.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Elexusbet Resmi Yeni Giriş Adresi