İlk yatırım fırsatları ile karşılayan Elexusbet, başta üyelik işlemlerinin tamamlanması bekler. Takiben yatırım ile iade fırsatlarını da değerlendirmeniz esas alınır. Elexusbet giriş yapanlara:

  • Aktif promosyonları duyurmayı ihmal etmez.
  • Hepsine özel kural ve şartları da arka arkaya sergiler.

Aynı zamanda genel bonus kurallarına sahiptir. Ve üyelerin tüm bu kuralları dikkate alması beklenir. Öyle ki kurallara uygun bir şekilde promosyonları elde edebilirsiniz. Ve yine şartlarına göre kullanılması halinde kazanç sağlayabilirsiniz.

Elexusbet Bonus Kuralları Nelerdir?

Elexusbet kayıt ol tercihiniz üzerine üyeleri arasına katılmanız uzun sürmeyecektir. Aksine zaman kaybetmeden hesap açar ve bonuslarla karşılanırsınız. Yeni üyelerin bonuslara dair sıralanan kuralları ele alması gerekir. Mesela:

-Bonuslar: Sık sık freespin ile bet paylaşımlarına yer verilir. %15 CepBank, BTC ve Jeton şeklinde yatırım bonuslarını sıralar. %20 spor veya casino kayıp promosyonları da talep edilebilir. En başta ise hoş geldin fırsatlarını sunar.

-Şartlar: Sitenin üyeleri çekim işleminden sonra 24 saat kadar yatırım bonusu alamaz. Yine aktif bir kupona sahipken bonus talebinde bulunmanıza izin verilmez. Arkasından:

  • Aktif bonuslara karşı freebet kazanmanız mümkün olmaz.
  • Promosyonların 30 gün içerisinde kullanılması beklenir.

Bunun gibi temel kuralları ele almak ve işlem görmek gerekir. Neyse ki ‘genel bonus kuralları’ alanından hepsini sunarak yol göstermeyi ihmal etmez.

Elexusbet Bonus Müşteri Hizmetleri

‘Promosyonlar’ alanından tüm kural ve şartları sıraladığı açık durumda. Haricinde kesintisiz destek hattına yer verdiği için avantajlı olacaksınız. Öyle ki müşteri hizmetleri sayesinde bonuslara dair merak ettiklerinizi sorgulamanız uzun sürmez. Elexusbet yeni adresi ile giriş yapanlar:

  • Kesintisiz yani 7 gün 24 saat aktif olan canlı yardıma bağlanabilir.
  • E-posta adresleri eşliğinde bonuslar için yardım alabilir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Elexusbet Resmi Yeni Giriş Adresi