Bedava bonus avantajları Elexusbet giriş sayfasından gözler önüne seriliyor. Örneğin başta oyunlara dair spin duyurularına yer verilir. Freespin kazanmak isteyenler duyuruların arkasından şartları da ele almalıdır. Şöyle ki:

  • Yatırım yöntemleri ve minimum tutar göz önünde bulundurulur.
  • Bonus süresi ve kayıplar için de tüm kurallar sıralanır.

Bu şekilde casino tutkunlarına yol göstermeyi ihmal etmez. Öyle ki spinler sadece oyunlarda kullanılır. Hatta üyelere hangi oyunlarda geçerli olduğu dahi ifade edilir.

Elexusbet Freespin Şartları Nelerdir?

Elexusbet kayıt ol üzerine free promosyonları ele almanız mümkün hale gelir. Öncelikle hesap bilgilerini sıralamak ve oturum açmanız beklenir. Bunun üzerine üyelerin:

-Para Yatırma: Tüm yatırım seçenekleri kabul edilir. Hepsine ilişkin en az 100 TL tutarına yer vermek gerekir. Ancak limitlere göre ödeme yapanlar talepte bulunabilir. 15 günlük periyod eşliğinde spinlerden faydalanmaları mümkün hale gelir.

-Kayıplar: 15 günlük periyod sadece yatırımlar için dikkate alınmaz. Hemen arkasından kayıplar da göz önünde bulundurulur. Örneğin 3 adet kayıp üzerine 40 freespin kazanılır. Arkasından gelenler ise:

  • 100 free spin için 6 adet kayba sahip olmak gerekir.
  • 10 adet kayıp için de maksimum 150 free spin aktarılır.

Görüldüğü üzere sadece yatırımlar ile sınırlı kalınmaz. Hemen arkasından gelen kayıp şartlarını da ele almak ve talepte bulunmak önem arz etmektedir.

Elexusbet Freespin Oyunları Nelerdir?

Elexusbet yeni adresi eşliğinde promosyonlarını duyurmaya devam ediyor. Bir de hepsine dair kural ile şartları sıralamayı ihmal etmez. Mesela spinler için Netent oyunlara katılmanız gerektiği ifade edilir. Jumanji, Dead or Alive ve Starburst gibi popüler oyunlar sıralanır. Ve spinlerden kazanç sağlamak isteyenlerin sıralanan bu oyunlara katılmaları beklenir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Elexusbet Resmi Yeni Giriş Adresi